Vårt team

Geir Kaspersen- Daglig leder (F)

Geir Kaspersen
Daglig leder
95 29 28 21
geir@dinbht.no

Håvard Nordstrand- Partner (F)

Håvard Nordstrand
Partner
95 29 28 21
havard@dinbht.no

Marius Eide – HMS- rådgiver Bedriftsfysioterapeut

Marius Eide
HMS rådgiver | Bedriftsfysioterapeut
95 29 28 21
marius@dinbht.no

 Gunhild Aasly- Spesialist i bedrifts-sykepleie (F)

Gunhild Aasly
Spesialist i bedriftssykepleie
95 29 28 21
gunhild@dinbht.no

 Jarbel Brevik- Sykepleier Ansvarlig førstehjelp

Jarbel Brevik
Sykepleier | Ansvarlig førstehjelp
95 29 28 21
jarbel@dinbht.no

Lars Bertil Johansen- HMS- rådgiver Bedriftsfysioterapeut (F)

Lars Bertil Johansen
Partner | HMS rådgiver
95 29 28 21
lars@dinbht.no

 Kristine Grøtte Johansson- Sykepleier Ansvarlig reisemedisin (F)

Kristine Grøtte Johansson
Ansvarlig reisemedisin
93 45 77 81
kristine@dinreisevaksine.no

 Lene Johannessen - Yrkeshygieniker

Lene Johannessen
Yrkeshygieniker

 

 Nina Benjaminsen- Psykologspesialist

Nina Benjaminsen
Psykologspesialist

 

 Arnfinn Nordstrand- Medisinsk ansvarlig lege

Arnfinn Nordstrand
Medisinsk ansvarlig lege

 Nikolai Mæhlum- Lege

Nikolai Mæhlum
Lege

 Aaste Kaasa- Lege

Aaste Kaasa
Lege